Події

У Бердичеві чоловік перерізав сусідам інтернет-кабелі, суд призначив хулігану громадські роботи

27 May 2022, 15:43

У Бердичеві 46-річний чоловік перерізав кабелі інтернету у багатоквартирному будинку. Таким чином, усі його мешканці лишилися без інтернет-зв’язку. Люди звернулися до поліції. Справа дійшла до суду. За дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП) чоловікові призначили покарання у виді 40 годин громадських робіт.

Про це 27 травня повідомила пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.

«Встановлено, що на початку цього квітня 46-річний бердичівлянин, будучи нетверезим, чіплявся до сусідів по під’їзду, нецензурно до них висловлювався, чим порушив громадський порядок та спокій. Окрім цього, чоловік ще й перерізав інтернет-кабелі усім мешканцям будинку – ті подали на порушника колективну скаргу до поліції», – йдеться у повідомленні.

У судовому засіданні громадянин підтвердив усі події. Іншими доказами його вини стали матеріали справи, серед яких письмові пояснення сусідів, довідки поліції про відсутність даних, що вказували б на наявність кримінального правопорушення, протокол про адмінправопорушення тощо.

Обираючи вид і розмір стягнення, суд брав до уваги характер скоєного протиправного діяння, особу винного (не працює), ступінь його вини й майновий стан, відсутність пом’якшуючих обставин та наявність обтяжуючої (вчинення правопорушення в умовах надзвичайних обставин – воєнного стану). Відповідно до постанови суду порушник має безоплатно відпрацювати на користь громади 40 годин.

Як повідомляв Житомир.info, 1 лютого 2022 року Богунський районний суд м. Житомира виніс вирок молодику, який в квітні 2020 за відмову у перевезенні через відсутність маски, побив водія і потрощив тролейбус. Чоловік отримав 8,5 тис. грн штрафу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: хуліган хуліганство Бердичів суд громадські роботи  
Матеріали по темі