Влада

Відповідь ТЦК та СП: голова Житомирської обласної ради та його перший заступник мали «бронь», але пішли служити

30 May 2022, 10:57

На редакційну пошту 28 травня надійшла відповідь від Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо призову на військову службу голови обласної ради Володимира Федоренка та його першого заступника Олега Дзюбенка.

Нагадаємо, редакція Житомир.info 10 травня направила інформаційний запит до Житомирського обласного ТЦК та СП про те, чи підлягають призову голови та заступники голів обласних ради, Федоренко та Дзюбенко отримали повістки чи це було їх самостійне рішення та чи дійсно вони проходять службу у військкоматах. Станом на 27 травня редакція відповіді не отримала, про що було зазначено у публікації «Як служиться керівникам Житомирської обласної ради».

У відповіді начальника Житомирського обласного ТЦК та СП зазначається, що голова облради та його перший заступник 23 лютого 2022 року були заброньовані Житомирською обласною радою, але згодом сержант Володимир Федоренко та старший лейтенант Олег Дзюбенко були виключені з військового обліку «у зв’язку з призовом по мобілізації».


Як повідомляв Житомир.info, 6 травня 2022 року стало відомо, що голова обласної ради Володимир Федоренко та його перший заступник Олег Дзюбенко призвані на військову службу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТЦК та СП військкомат Федоренко Дзюбенко облрада призов військова служба 
Матеріали по темі