Суспільство

Чому у сервісних центрах МВС у Житомирській області не працював функціонал онлайн-запису та утворювалися довгі черги

17 June 2022, 16:29

З початку повномасштабної війни в Україні в сервісних центрах МВС не працювала так звана електронна черга, записатися онлайн було неможливо.

На те, що доводиться стояти у черзі по декілька годин, а то і днів, житомиряни неодноразово розповідали журналістам Житомир.info. Онлайн-запис відновили на початку червня. Чому не працював функціонал та утворювалися черги пояснили у територіальному сервісному центрі МВС, що знаходиться у с. Довжик.

«За проміжок часу, коли розпочалось розмитнення пільгове в Україні, тобто було скасовано мито, ПДВ, акцизи на ввезення транспортних засобів з-за кордону, збільшився попит на ввезення транспортних засобів з-за кордону, відповідно збільшилось навантаження на митниці на територіальні сервісні центри. В державі діє воєнний стан, внаслідок великої кількості кібератак на наші сервіси, було припинено роботу електронної черги. Внаслідок чого громадяни отримали послуги виключно шляхом живої черги. Крім цього, першочергове обслуговування, зважаючи на ситуацію в державі, надається військовим та волонтерам, тому звичайні громадяни трохи вимушені очікувати. Можливо також є нарікання на цю ситуацію, але всі розуміють, що відбувається в державі й наші захисники мають отримувати послуги першочергово. В середньому вдавалося обслуговувати близько ста осіб на день», - розповідає начальник територіального сервісного центру МВС №1841 Юрій Опанащук.


Наразі функціонал онлайн-запису в електронну чергу працює на повну потужність і виконує всі свої функції, наголошують у сервісному центрі.

«Наразі запрацювала електронна черга. Громадяни реєструються на визначений час та дату, приходять до сервісного центру та реєструють свій транспортний засіб. Електронна черга працює вже приблизно тиждень, за вказаний проміжок часу було відкрито понад 700 місць для запису. Надалі кожного дня буде відкриватися понад 50-60 місць щоденно на електронну чергу», - каже Юрій Опанащук.

Крім того, житомиряни повідомляли про випадки перекупу талонів на прийом. Але у сервісному центрі МВС зауважили, що передати талон іншій людині неможливо, крім того, жодних скарг від водіїв не отримували. А також, зазначили, якщо ви стали свідком подібного випадку, ви можете про це повідомити, фахівці обіцяють розібратися із кожним таким випадком.

«Талони всі, які є на отримання послуг, надаються в електронній черзі, або в терміналі, або шляхом реєстрації персонально. Тобто передача талону третій особі неможлива. Були скарги іншого роду, люди вказували тривалий час обслуговування, що було обумовлено великим навантаженням на сервісний центр, але щодо нарікання фактів здирництва чи хабарництва, таких фактів не було», - говорить Юрій Опанащук.

Чи задоволені якістю отриманих послуг, питаємо у водіїв біля сервісного центру.

«Все добре, класно, дуже швидко роблять. Трохи довелося почекати, десь 1-1,5 год.», - каже водій Ростислав.

«Хотілося, щоб було швидше. Я чекав довго, ще каса зачиняється на невизначений термін і я пробував проплату здійснити в терміналі. Чергу займав за тиждень електронну. Сьогодні тут з 13, десь п’ять годин тут пробув», - говорить водій Павло.

У сервісному центрі МВС наголосили, що під час дії воєнного стану графік роботи може змінюватись. Наразі, отримати послугу водії можуть з понеділка по суботу з 9 години та до 17 години. (9 ранку до п'ятої години вечора)

Нагадаємо, з 9 червня сервісні центри МВС у Житомирській області поновили роботу функціонала онлайн-запису до електронної черги.

Як повідомляв Житомир.info, 13 квітня 2022 року регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області повідомив про відновлення прийому практичних іспитів з водіння для всіх категорій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водій автомобіль сервісний центр РСЦ 
Матеріали по темі