Суспільство

За четвертий місяць війни в Житомирській області було майже 50 повітряних тривог

24 June 2022, 11:28

За результатами чотирьох місяців вторгнення рф на територію України Житомирська область вже не входить до п’ятірки «лідерів» за кількістю сигналів тривоги.

За інформацією онлайн-карти повітряних тривог, в п’ятірці «найтривожніших» областей (без врахування Луганської області) за кількістю сирен з 24 лютого по 24 червня знаходяться: Харківська, Донецька, Чернігівська, Запорізька області і місто Київ. Раніше Донецької області в п’ятірці не було.

За чотири місяці в Житомирській області було 369 сигналів тривоги, загальна їх тривалість становила 16 днів 5 годин 4 хвилини.

Зауважимо, що з 24 лютого до ранку 24 травня в Житомирській області сирени лунали 320 разів, сумарно – впродовж 14 днів 15 год. 41 хв. Тобто за четвертий місяць війни жителі Житомирської області майже 50 разів чули сигнал тривоги.

Пресслужба Житомирської ОДА 20 червня повідомляла, що від початку війни завдяки спільним зусиллям обласної військової адміністрації, рятувальників, військових та місцевих громад кількість сирен оповіщення в області збільшилась на 25%. Всі нові пристрої включені у єдину централізовану систему.

Оповіщення про повітряну небезпеку можна також отримувати через мобільні додатки. Так, із початку війни більш ніж 90 тисяч жителів Житомирщини встановили додаток «Повітряна тривога» і кількість активних користувачів за останній час зростає. Найбільше їх зареєстровано в Житомирському районі – понад 16 тисяч.

Нагадаємо, з 24 лютого і до 15:00 год. 25 квітня в Житомирській області сирени лунали 264 рази, сумарна тривалість сигналів тривоги становила 12 днів 5 годин 19 хвилин.

Як повідомляв Житомир.info, в середині березня 2022 року Повітряні сили ЗСУ пояснювали, хто виявляє ворожі літаки і ракети та коли вмикаються сирени тривоги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сирена повітряна тривога сигнал тривоги  
Матеріали по темі