Політика

​На сесії Житомирської райради депутата Олександра Міщенка звинуватили у вимаганні 25 тисяч доларів і не підтримали запит щодо забудови біля Богунського кар’єру

26 June 2022, 10:42

24 червня під час чергової сесії Житомирської районної ради, розглядалося питання щодо підтримання депутатського запиту депутата Олександра Міщенка стосовно розгородження самовільно зайнятої ділянки лісу, розміром близько 0,05 га, поруч із Богунським кар’єром на околиці міста Житомира, до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, до Державної екологічної інспекції Поліського округу та до ДП «Коростенське лісомисливське господарство».Під час розгляду цього питання, «громадський діяч» Агеєв Платон, який позиціонує себе власником земельної ділянки поруч із Богунським кар’єром, та збудував паркан і здійснив самозахват частини земель лісового фонду, виступив із трибуни та звинуватив депутата райради Олександра Міщенка у вимаганні коштів та хабарництві, у сумі 25 тисяч доларів США.

«По-перше, я є обраним людьми депутатом, дію згідно законів України, та маю звернення громадян з проханням сприяти у вирішенні питання щодо самозахвату земель та протизаконної забудови поруч із водоймою Богунський кар‘єр. Такі звинувачення які озвучує гр. Агеєв Платон - мають базуватися на конкретних доказах із підтвердженням, інакше це все виглядає, як пусті слова та наклеп, що в свою чергу дуже негативно впливає на мою честь і гідність, репутацію. До мене вже надходять пропозиції від адвокатів про підтримку, та висловлюють бажання допомогти з підготовкою відповідних звернень до суду, за образи та наклеп, питання наразі ще вивчається адвокатами. Я дуже вдячний кожному хто не побоявся висловитися та підтримати мене, разом ми зможемо ще більше піднімати болючих питань та шукати шляхи їх вирішення. Також хочу повідомити про доступну мені інформацію із офіційних реєстрів, що Агеєв Платон Костянтинович, у 2012 році був засудженим Новозаводським районним судом м. Чернігова за ч.2 ст.186(Грабіж) КК України до 4 років позбавлення волі та відбував покарання у Коростенській виправні колонії N 71, а на сьогодні пан Агеєв Платон є обвинуваченим у кримінальному провадженні, яке наразі розглядається у Богунському районному суді м. Житомира, за незаконне заволодіння транспортним засобом.» - коментує депутат Олександр Міщенко.


Після жвавої дискусії та під впливом людей у військовій формі, більшість депутатів Житомирської районної ради утрималися під час голосування, таким чином депутатський запит не був підтриманий, і це є інцидентом, коли законні дії одного депутата не підтримуються іншими.

Платон Агеєв

«Найстрашніше в цій історії, це те, що «громадський діяч» Агеєв Платон публічно заявляє що він військовий і має автомат, хизується у фейсбуці фотографіями зі зброєю, та шантажує людей. Дуже цікаво у яких військах він служить і хто є його командиром, як командир допустив цього діяча до лав війська та ще й видав йому автомат?» - підкреслив Олександр Міщенко.

Як повідомляв Житомир.info, біля Богунського кар’єру в Житомирі, на якому власник земельної ділянки звів паркан, Держгеокадастр виявив порушення.

Прес-служба депутата Житомирської районної ради Олександра Міщенко

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Міщенко райрада сесія хабар звинувачення Агєєв  
Матеріали по темі