Влада

У Житомирській області вже відновили 163 об’єкти, пошкоджені внаслідок російської агресії

29 June 2022, 16:00

У Житомирській області вже відновлено 163 об’єкти, пошкоджені внаслідок російської агресії: з яких 43 – за державні кошти, та 120 – за власні кошти.

Про це 28 червня повідомила пресслужба Житомирської ОВА.

Перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко 28 червня провела онлайн-нараду з очільниками 17 територіальних громад Житомирської області, де зафіксовані знищені або пошкоджені об’єкти інфраструктури ти житлового фонду.

На нараді обговорювали реалізацію робіт із відновлення інфраструктури у громадах області, а також питання щодо коректного подання Офісу Президента України інформації щодо об’єктів, пошкоджених або зруйнованих внаслідок збройної агресії російських військ.

«Роботи з відновлення об’єктів Житомирщини, які були пошкоджені в наслідок агресивних дій рф, триває. Ми намагатимемося якнайшвидше відбудувати знищені та пошкоджені будівлі задля повноцінного функціонування інфраструктури нашої області», - зазначила Наталія Остапченко.

Також Житомирська ОВА нагадує, що повідомити про пошкодження або знищення своєї нерухомості внаслідок військової агресії російської федерації можна за допомогою порталу Дія.

Для цього потрібно:

  1. зареєструватися або авторизуватися на порталі в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису чи BankID;
  2. заповнити онлайн-форму та вказати: дані про об’єкт, що було пошкоджено (у разі, якщо інформація про об’єкт зберігається в Державному реєстрі речових прав, її може бути завантажена автоматично. В іншому разі потрібно внести інформацію про об’єкт самостійно; фото та опис пошкоджень).

У режимі «офлайн» можна звернутися до Центру надання адміністративних послуг або до найближчого нотаріуса за місцем свого перебування. Для цього знадобиться ідентифікаційний код та паспорт, а також фото/відео пошкоджень.

За інформацією Житомирської ОВА, станом на 29 червня у області відновлено 163 об’єкти, з яких 43 – за державні кошти, та 120 – за власні кошти.

Нагадаємо, 25 червня Віталій Бунечко повідомив, що загалом у Житомирській області пошкоджено 2657 об’єктів, серед яких 177 повністю зруйнованих.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці квітня 2022 року Житомирську область відвідав міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов і зазначав, що перший етап ліквідації наслідків бойових дій в області має завершитися до кінця травня. На відновлення зруйнованих обстрілами об'єктів необхідно 2,3 млрд грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Остапченко нарада громади пошкодженні об'єкти російська агресія відновлення 
Матеріали по темі