Місто

«Житомирводоканал» про знижений тиск води в центрі міста: Зовсім скоро наша праця, а ваше терпіння буде винагороджено

7 July 2022, 12:20

Два дні поспіль комунальне підприємство «Житомирводоканал» публікує пояснення і виправдання низькому тиску води в центральній частині обласного центру та періодичній відсутності водопостачання через ремонтні роботи.

Зокрема, 6 липня в інформації на Facebook-сторінці КП зазначається, що найближча головна ціль – прокласти та з’єднати 2 гілки по 150 м: одна – зі склопластику, інша – поліетиленова.

«Зараз складно нам усім: вам, бо ви страждаєте через незадовільний тиск подачі води; нам, бо ми відчуваємо відповідальність перед кожним нашим абонентом. Але зовсім скоро наша праця, а ваше терпіння буде винагороджене», - - запевняє водоканал.

Зазначається, що перекладання трубопроводу на вулиці Каховській вимагала реконструкції водопровідних камер; «долання відстаней» по дну річки, перепадів висоти, які зумовлювали необхідність обрізання труб.


Фотоілюстрація до допису

7 липня «Житомирводоканал» розповів, що з 2013 до 2015 року перекладали близько 1 км аварійних трубопроводів за рік, а лише за червень 2022 року замінено майже 2 км зношених водопровідних мереж у Житомирі.

«Найпростіше – нічого не робити, але хто горобцям дулі дає – той рано чи пізно лишається ні з чим», - підсумовує оприлюднену інформацію комунальне підприємство.


Нагадаємо, від початку травня у Житомирі проводяться роботи з прокладання нового трубопроводу, через що у центральній частині міста у кількох десятків будинків низький тиск води: спочатку говорили, що ці незручності треба перетерпіти 9 тижнів, але з’ясувалося, що низький тиск води буде до кінця липня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал вода водопостачання ремонт трубопровід тиск води  
Матеріали по темі