Політика

Самборський залишається депутатом Житомирської міської ради – відкликав свою заяву про складання повноважень

14 July 2022, 12:50

Депутат Юрій Самборський, який був обраний до Житомирської міської ради від ОПЗЖ, відкликав свою заяву про складання депутатських повноважень.

Про це на сесії міської ради 14 липня повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

Після закінчення повітряної тривоги 27 депутатів повернулися до сесійної зали і продовжили розгляд питань порядку денного. Першим після перерви мали розглянути проєкт рішення про дострокове припинення повноважень депутати міської ради Юрія Самборського.

«У нас є заява депутат про відкликання заяви, тому пропоную наступний проєкт рішення зняти з розгляду сесії», - повідомив Сергій Сухомлин.

Але за зняття проєкту рішення з розгляду проголосували лише 16 депутатів, при необхідному мінімумі 22 голоси.

Тоді мер поставив на голосування підготовлений проєкт рішення про припинення повноважень, але й він не набрав достатньої кількості голосів, тобто Юрій Самборський залишається депутатом міської ради. І тепер він позафракційний, бо на позачерговій сесії Житомирської міської ради 31 травня 2022 року голова фракції партії «Опозиційна платформа – За життя» Наталія Леонченко інформувала, що фракція саморозпустилася.

Нагадаємо, 6 червня на сайті міської ради оприлюднили проєкт рішення про дострокове припинення повноваження депутата Житомирської міської ради восьмого скликання Самборського Юрія Анатолійовича.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 8 березня 2022 року мер оприлюднив інформацію, що депутат Житомирської міської ради від ОПЗЖ Юрій Самборський заховався на Волині, в місті Любомль. Ввечері цього ж дня Самборський виклав у Facebook своє фото на майдані в Житомирі з карематами у багажнику і заявив, що він займався гуманітарною допомогою, але після розмови з мером вранці 9 березня написав заяву на складання депутатських повноважень. Зазначимо, що Юрій Самборський був депутатом Житомирської міської ради в 2010-2015 роках, обирався від Партії регіонів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Самборський міськрада депутат ОПЗЖ  
Матеріали по темі