Місто

У Житомирі завершують роботи на Вітрука, відремонтують ще три вулиці та хочуть доробити Київську

22 July 2022, 15:21

У Житомирі комунальники продовжують ремонтувати дороги. Зокрема, на вулиці Вітрука роботи на завершальному етапі.

«На завершальному етапі роботи на вулиці Вітрука від вулиці Ціолковського до перехрестя, де магазин «Калина». Там провели поточний ремонт з заміною верхнього шару, бо ця частина була найбільш пошкодженою, вся у тріщинах, була колійність на зупинках, а інша частина була зроблена невеликими картами, то був поточний ремонт. Сьогодні ще проводять роботи по заїздах на вулицю Вітрука, думаю, що якщо не сьогодні, то у понеділок завершиться виконання поточного ремонту на цій ділянці», - розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.


Зараз укладати договори з підрядними фірмами немає можливості, ремонт проводиться силами комунальних підприємств, тому цього року відремонтувати вийде менше вулиць ніж планувалося, каже заступник Житомирського міського голови.

Новий асфальт будуть укладати на вулиці Івана Кочерги, Лятошинського та Покровській.

«На наступному тижні ми вже почнемо фрезерувати і готувати під ремонт вулицю Івана Кочерги, яка виходить на Велику Бердичівську. Далі в планах у нас вулиця Лятошинського та вулиця Покровська. Івана Кочерги буде заміна верхнього шару – це до вулиці Бориса Тена. На вулиці Лятошинського там немає що вирізати, латати, ми її просто аварійно зробимо, щоб люди не потрапляли в ями, бо є припис від патрульної поліції, щодо належного утримання дорожньої мережі, там буде заміна дорожнього шару», - говорить Олександр Шевчук.

Крім того, вулицю Київську, де планували провести капітальний ремонт, все-таки відремонтують. Як пояснив Олександр Шевчук, це буде не той ремонт, який планували, проте зроблять так, аби люди змогли нормально пересуватися на ділянці, де ще в лютому зрізали асфальт на дорозі та тротуарі.

«На минулому тижні ми отримали від обласної державної адміністрації лист щодо розірвання договору. Ми не могли приступити до вулиці Київської, адже був діючий контракт з компанією, яка повинна була виконувати капітальний ремонт. Будемо працювати власними силами, виконувати роботи господарським способом за допомогою наших комунальних підприємств. Ми зробимо все для того, щоб в такому стані воно не залишилося і зробимо максимально, щоб можна було зайти в зимовий період», - сказав Олександр Шевчук.

А ось тротуари в місті цього року відремонтувати не зможуть.

«У цьому році є проблема, ми фізично не встигаємо виконати ці роботи, плюс є проблема з матеріалами. На мою думку, найжахливіший тротуар у місті на вулиці Велика Бердичівська, від перехрестя Жуйка і до Гагаріна. При капітальному ремонті частково був замінений борт, частково пошкоджений тротуар і зараз фізично у нас немає можливості туди зайти», - говорить заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Нагадаємо, 14 червня на вулиці Вітрука у Житомирі, на ділянці від Ціолковського до Селецької, розпочали поточний ремонт із заміни верхнього шару асфальту. Закінчити планували за півтора тижня, тобто наприкінці червня. Але роботи затягнулися через затримку з постачання матеріалів для асфальтобетонної суміші.

Як повідомляв Житомир.info, в останні дні травня 2022 року в Житомирі розпочали ремонтувати вулицю Театральну на ділянці від вулиці Мала Бердичівська до майдану Перемоги, поточний ремонт виконувало КП «УАШ».

18 травня заступник мера Олександр Шевчук розповів, що відновити роботи на вулиці Київській немає можливості.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт дорога Вітрука Шевчук Польова Київська Кочерги Лятошинського Покровська 
Матеріали по темі