Місто

У Житомирі розпочали ремонт вулиці Театральної, завершити планують за два тижні

30 May 2022, 15:27

У Житомирі розпочали ремонтувати вулицю Театральну. Станом на ранок 30 травня вже частково зрізали асфальт на ділянці від вулиці Мала Бердичівська до майдану Перемоги.

В коментарі Житомир.info заступник міського голови Олександр Шевчук розповів, що роботи з поточного ремонту дороги виконує комунальне підприємство, завершити їх планують за два тижні.

«У суботу (28 травня) у нас почалися роботи з поточного ремонту вулиці Театральної. Була відфрезерована частина від вул. Мала Бердичівська до майдану Перемоги. Планується заміна верхнього шару асфальтобетонного покриття з заміною колодязів, зливових решіток та частково бортового каменю. Поточний ремонт виконує КП «УАШ» власними силами, з залученням орендованої техніки, а саме фрези, бо немає у наявності метрової фрези у комунального підприємства. Поки поточні видатки фінансуються, для комунального підприємства вирішили зробити вулицю Театральну. Загальна площа – до 7 тисяч квадратів, це приблизна вартість до 4 млн грн. Думаю протягом 9 днів ми підготуємо під асфальтування та почнемо асфальтувати одну з трьох ділянок. Саме асфальтування може зайняти три дні», – говорить Олександр Шевчук.


Коли почнуть укладати асфальт, можуть тимчасово обмежити рух громадського транспорту. За словами Олександра Шевчука, про це житомирянам повідомлять завчасно.

«Під час підготовчих робіт, з моменту фрезерування до асфальтування, громадський транспорт зупинятися не буде. На момент асфальтування ділянки вулиці Театральної від Бердичівської до Київської змушені будемо зупинити громадський транспорт, оскільки немає можливості іншого проїзду для тролейбусів. Про це ми попередньо повідомимо ЗМІ, для того, щоби містяни орієнтувалися. А всі підготовчі роботи будуть проводитися без зупинки транспорту. Принаймні, так плануємо», – сказав заступник міського голови Олександр Шевчук.

Нагадаємо, 18 травня заступник мера Олександр Шевчук пояснював, чому не відновлюють роботи на Київській.

Як повідомляв Житомир.info, 11 лютого 2022 року заступник мера розповідав, які вулиці у Житомирі планували відремонтувати у 2022 році.

А на початку квітня у Житомирі запустили комунальний асфальтовий завод і почали латати дороги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт дорога Театральна асфальт Шевчук  
Матеріали по темі