ДОПОМОГА

У Житомирі благодійний фонд приймає заявки на грошову допомогу від УВКБ ООН, у департаменті соцполітики окреслили критерії

26 July 2022, 09:34

У Житомирі благодійний фонд проводить реєстрацію та приймання заявок на надання багатоцільової грошової допомоги від УВКБ ООН.

Про це 26 липня повідомив департамент соціальної політики Житомирської міської ради.

«Благодійний фонд «Право на захист» здійснює реєстрацію та приймання заявок на надання багатоцільової грошової допомоги від УВКБ ООН у м. Житомир, за адресою: вул. Бориса Лятошинського, 13», – йдеться у повідомленні.

Години прийому: 08:00 - 17:00.

Розмір допомоги 2220 грн на кожну особу протягом 3-х місяців, за критеріями вразливості.

Подати заявку на отримання цього виду грошової допомоги можуть такі категорії осіб чи сімей (відповідно критеріїв вразливості):

1.внутрішньо переміщені особи (ВПО) та, які

2.відноситимуться до однієї чи декількох з цих категорій:

домогосподарство, яке ведеться однією особою («неповні сім’ї») з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років);

особи похилого віку (старше 60 років), які є головами домогосподарства (тобто, домогосподарство ведеться однієї/кількома особами похилого віку або особою похилого віку з одним чи кількома дітьми віком до 18 років);

домогосподарство з однією або кількома особами з особливими потребами (наприклад: інвалідність, серйозний медичний стан, жертви насилля/тортур, діти без супроводу, жінки в групі ризику);

прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

Зазначається, що під час реєстрації повинні бути присутні всі члени домогосподарства.

«Для домогосподарств, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів – за умови надання медичної довідки, що підтверджує стан таких членів домогосподарства», – зауважують у департаменті соцполітики.

Інформація, яку необхідно буде надати:

• ПІБ згідно з ідентифікаційним документом;

• місце та дата народження, номер телефону тощо;

• ідентифікаційний номер (необхідний для виплати допомоги);

• свідоцтво про народження дітей;

• номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги).

Як нараховуватиметься допомога?

Вся сума відразу за 3 місяці буде перерахована одному члену домогосподарства одним з таких шляхів:

• Шляхом переказу на банківську картку через фінансову установу Rapyd. Відповідні реквізити (номер картки) буде занотовано протягом реєстрації. Ви отримаєте таке sms-повідомлення про зарахування коштів.

• Через Укрпошту для тих сімей, які не мають банківського рахунку, або дані щодо банківського рахунку були введені невірно. Перелік відділень Укрпошти буде надано після реєстрації. Для отримання платежу цій особі необхідно прийти до відділення Укрпошти та пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу.

У департаменті соціальної політики також зазначають, що ті ВПО, які вже надали свої дані для включення у програму грошової допомоги від УВКБ ООН, отримають свої виплати за умови, що вони не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації (наприклад: Всесвітня Продовольча Програма (WFP), Kарітас, UNICEF, Норвезька рада біженців (NRC).

Нагадаємо, 25 липня директорка департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір розповідала, що громадян, які отримають допомогу від міжнародних організацій, визначають самі надавачі допомоги, пріоритет – внутрішньо переміщені особи, багатодітні та малозабезпечені родини, особи з інвалідністю. Тож всі 70 тисяч житомирських пенсіонерів навряд чи отримають цю міжнародну допомогу.

Як повідомляв Житомир.info, 20 квітня 2022 року Національна поліція попереджала про зловмисників, які за допомогою фішингу виманюють гроші у громадян під виглядом надання державних виплат. 12 травня Житомирська ОДА інформувала про шахрайські канали у Telegram, які нібито представляють офіційні органи і пропонують отримати державну підтримку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: допомога виплати соцполітика ООН переселенець переселенці ВПО  
Матеріали по темі