Суспільство

У Житомирській області зросло безробіття серед жінок, – служба зайнятості

1 August 2022, 10:09

Нині на обліку у Житомирській обласній службі зайнятості перебуває близько 8600 жінок, що складає 61% від загальної кількості зареєстрованих безробітних. Рік тому частка жінок серед безробітних була меншою – 58%.

Про це 29 липня повідомила пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

«Серед клієнтів усіх районних філій та міських центрів зайнятості в області переважають жінки. Але найбільше жінок серед безробітних, що звернулися за послугами служби зайнятості до Коростишівської районної філії (72%), Бердичівського міського центру зайнятості (70%) та Романівської районної філії (68%)», – йдеться у повідомленні.

Загалом з початку цього року отримували послуги служби зайнятості понад 17 тис. жінок, з яких майже три тисячі отримали роботу. За видами економічної діяльності, куди були працевлаштовані жінки, переважають переробна промисловість, торгівля, сільське господарство, охорона здоров’я, державне управління та освіта.

275 жінок проходили професійне навчання у вказаний період. Професійна підготовка жінок відбувалася за професіями «Перукар (перукар-модельєр)», «Швачка», «Кухар» та «Манікюрник». Також підвищували кваліфікацію за напрямами «Підприємець-початківець», «Виконання підсобних робіт на сучасних сільськогосподарських підприємствах з дотриманням безпечних умов праці», «Засоби підвищення врожайності основних сільськогосподарських культур», «Основи комп'ютерної грамотності та автоматизація бухгалтерського обліку» та проходили стажування у роботодавців.

Із запитаннями щодо діяльності служби зайнятості на Житомирщині можна телефонувати на «гарячі» лінії: 063-214-41-75, 097-417-84-96.

Нагадаємо, станом на кінець липня 2022 року на ринку праці Житомирської області найбільш потрібними були швачки, слюсарі та лікарі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості вакансія працівник працевлаштування робота безробіття безробітний  
Матеріали по темі