Місто

Житомирські перевізники готуються до нових тарифів на проїзд: з 10 серпня мають повернути валідатори в маршрутки

8 August 2022, 16:39

З 10 серпня всі житомирські перевізники запускають у дію систему автоматичної оплати проїзду – валідатори.

Про це 8 серпня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Новий тариф почне діяти з 13 серпня. Однак валідатори з’являться вже у середу (10 серпня). І до суботи розрахунок буде наступним: 8 грн — транспортна карта, 10 грн — банківська та готівка», – йдеться у повідомленні.

У міськраді наголошують: сплачувати 4 грн за проїзд у разі відсутності/несправності валідатора можна буде з 13 серпня. Перевізникам дається три дні для тестування та налагодження системи.

Пояснення влади Житомира щодо нових ціни на проїзд (де купити транспортні картки та що робити, якщо не працює валідатор) – тут

Нагадаємо, під час ухвалення рішення про підвищення вартості проїзду мер Житомира обіцяв скасувати новий тариф, якщо в маршрутках будуть системні проблеми з валідаторами і люди не зможуть розраховуватися картками. Напередодні в ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info мер Сергій Сухомлин говорив, що готівкова вартість проїзду може ще більше зрости, житомирянам значно вигідніше буде розраховуватися безготівково.

Як повідомляв Житомир.info, вартість проїзду в Житомирі підвищували на початку минулого року: з 29 січня 2021 року діяв такий тариф на проїзд у громадському транспорті: готівкова оплата в електротранспорті – 8 грн, в маршрутках – 10 грн, транспортною карткою було дешевше. За 2021 рік громадський транспорт Житомира перевіз 54,5 млн пасажирів, 66% яких обрали електротранспорт – тролейбуси та трамваї – і більшість з них були пільговиками.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: проїзд транспорт валідатор ціна  
Матеріали по темі