Влада

Прокуратура хотіла скасувати рішення Житомирської міської ради про ліквідацію ДЮСШ №1, але суд відмовив

17 August 2022, 12:01

Заступник керівника Житомирської окружної прокуратури в інтересах держави звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати протиправним та скасувати рішення сесії Житомирської міської ради №91 від 25.03.2021 «Про припинення Дитячо-юнацької спортивної школи №1 шляхом приєднання до Дитячо-юнацької спортивної школи №2», але суд залишив позовну заяву без розгляду.

Провадження за позовною заявою прокурора Житомирський окружний адміністративний суд відкрив ухвалою від 20 жовтня 2021 року.

«Обґрунтовано клопотання тим, що позовні вимоги ґрунтуються на порушенні вимог Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №996 від 03.11.2010, допущених при прийнятті п`ятою сесією Житомирської міської ради восьмого скликання рішення №91 від 25.03.2021 року, що передбачає припинення Дитячо-юнацької спортивної школи №1 шляхом приєднання до Дитячо-юнацької спортивної школи №2. Вважає, що рішення у даній справі неминуче вплине на права та обов`язки Дитячо-юнацької спортивної школи №1 та Дитячо-юнацької спортивної школи №2», - йдеться в ухвалі.

6 липня 2022 року суд розглянув заяву департаменту освіти Житомирської міської ради про залишення позовної заяви заступника керівника окружної прокуратури без розгляду. Суд вирішив, що із зазначеним позовом до суду мало звертатися управління у справах, сім`ї, молоді та спорту і рішення міської ради інтереси держави не порушує.

Скріншот з ухвали суду

Ухвалою від 6 липня 2022 року Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив заяву департаменту освіти Житомирської міської ради про залишення позовної заяви прокурора без розгляду.

«Позовну заяву Заступника керівника Житомирської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Міністерства молоді та спорту України до Житомирської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Дитячо-юнацька спортивна школа №1, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача: Дитячо-юнацька спортивна школа №2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Департамент освіти Житомирської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення - залишити без розгляду. Ухвала суду набирає законної сили негайно після її підписання суддею», - зазначається в ухвалі, яку прокуратура не оскаржувала, і вона набрала законної сили.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 25 березня 2021 року депутати проголосували за об’єднання двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл в одну, яка буде знаходитися на вулиці Хлібній, біля стадіону «Спартак-Арена»: 34 голоси «за».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд прокуратура ДЮСШ міськрада  
Матеріали по темі