Суспільство

За два тижні у Житомирській області відновили понад сотню хат та будівель соцсфери, пошкоджених російськими обстрілами

20 August 2022, 17:52

Нині в Житомирській області нараховується більш ніж 2800 об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії з боку росії, серед них 213 зруйновані повністю. За останні два тижні вдалося відновити 121 об’єкт.

Про це 20 серпня повідомив керівник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«На Житомирщині безупинно триває процес відновлення інфраструктури, яка була пошкоджена російськими обстрілами. Адже на сьогодні в нашій області рахується більш ніж 2800 об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії з боку росії, серед них 213 зруйновано повністю. За останні два тижні було відновлено ще 121 об’єкт, а саме – приватні й багатоповерхові будинки, заклади культури та інші соціальні будівлі. Загалом вже відновлено та завершено 459 об'єктів», – йдеться у дописі.

Керівник ОВА зазначив, що протягом цього тижня ремонтні роботи велись на 16 об’єктах: від скління невеличкого вікна у приватному будинку на півночі області до встановлення майже тисячі квадратних метрів склопакетів у пошкодженому вибухом автомобільно-дорожньому фаховому коледжі.

«Окрім цього коледжу у Житомирі роботи тривають в приміщенні спортивного комплексу «Динамо». Продовжується заміна вікон у садочку №32, що частково постраждав внаслідок вибухової хвилі на початку березня. Активно встановлюються вікна у багатоквартирних житлових будинках Коростенської, Овруцької та Малинської громад, адже пріоритетне завдання – завершити усі роботи до настання перших осінніх холодів. Триває відновлення однієї зі шкіл в Малині – місті, яке чи не найбільше постраждало від ракетно-бомбових ударів на Житомирщині», – звітує Бунечко.

Також за планом, триває розмінування й очищення території від вибухонебезпечних предметів на території населених пунктів Мала Зубівщина та Васьковичі Коростенської громади, та на півночі Народицької громади, території якої були окуповані на початку квітня.

Нагадаємо, 5 серпня 2022 року Міністерство розвитку громад та територій повідомило про відбір проєктів, які фінансуватимуться в межах «Програми з відновлення України». Житомирська область значилася серед пріоритетних регіонів.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 3 серпня 2022 року в Житомирі нарахували 364 об'єкти, які зазнали руйнування та пошкодження внаслідок російської збройної агресії, серед яких 42 об’єкти соціальної інфраструктури, житлово-комунального господарства та виробничої сфери.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: руйнування руйнація відбудова  
Матеріали по темі