Місто

Ще один житомирський університет хоче відкрити науковий ліцей для старшокласників

18 February 2022, 14:48

Заступник голови Житомирської ОДА Юрій Денисовець 17 лютого провів засідання комісії з питань ліцензування освітньої діяльності при Житомирській облдержадміністрації.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Комісія розглянула надання ліцензії на здійснення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (профільна освіта) для Наукового ліцею Поліського національного університету.

«Потужна матеріально-технічна та науково-методична база, а також високопрофесійний кадровий склад даного закладу вищої освіти, без сумніву, підготує достойних абітурієнтів та закумулює значну кількість учнівської інтелектуальної еліти в Житомирській області», - зазначив Юрій Денисовець.

Нагадаємо, з 1 вересня 2021 року при двох житомирських університетах запрацювали наукові ліцеї для учнів старших класів – при Житомирському державному університеті ім. Івана Франка і ДУ «Житомирська політехніка». У перший рік в ліцей при ЖДУ зарахували 72 ліцеїсти, в «політехнічний» - понад сто.

Як повідомляв Житомир.info, на місцевих виборах 2020 року ректор Поліського національного університету Олег Скидан обраний депутатом Житомирської обласної ради від партії «Сила і Честь» - був другим номером у партійному списку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА ліцей ПНУ ліцензія Денисовець Скидан  
Матеріали по темі