Влада

У Житомирській області вже відновили понад 700 об’єктів, пошкоджених російськими обстрілами

12 September 2022, 11:45

У Житомирській області вже відновили понад 700 об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії з боку росії.

Про це 11 вересня розповів начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, говорячи про 200 днів з початку повномасштабного вторгнення рф на українську землю.

Він також зауважив, що в області тимчасово проживають 80 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

«Понад 700 об'єктів інфраструктури, житлових будинків, шкіл, садочків, медичних закладів області вже вдалося відновити, і ця робота не припиняється ні на день. 80 тисяч переселенців з Київщини, Донеччини, Харківщини, Луганщини й Херсонщини, які втратили свої домівки, нехай і тимчасово, але знайшли на Житомирщині свій маленький рідний край», – йдеться у дописі.

Також начальник ОВА акцентував, що до відновлення зруйнованої в області інфраструктури долучилися кілька країн. А на розв’язання гуманітарних проблем міжнародні партнери виділили понад 500 млн грн.

«Ми змогли не лише об’єднатися самі, а й згуртували навколо себе весь цивілізований світ. З Житомирщиною співпрацюють провідні міжнародні організації. До проєктів відновлення інфраструктури області готові долучатися Естонія, Італія, Португалія, Іспанія та інші країни. Понад 500 млн грн виділили міжнародні партнери на розв'язання гуманітарних питань та підтримку переселенців, які проживають на Житомирщині», – зауважив Віталій Бунечко.

Як повідомляв Житомир.info, 20 серпня 2022 року начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко інформував, що на вказану дату в Житомирській області нараховувалося більш ніж 2800 об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії з боку росії, серед них 213 зруйновані повністю. За два тижні серпня вдалося відновити 121 об’єкт. А загалом на вказану дату було відновлено та завершено 459 об'єктів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: руйнування руйнація відбудова 200 днів війни  
Матеріали по темі