Події

Суд на 15 років ув’язнив жителя Житомирської області за зґвалтування малолітньої, скоєне двічі

21 September 2022, 10:00

Жителя Новоград-Волинського району засудили за зґвалтування малолітньої, призначивши покарання у виді позбавлення волі строком на 15 років.

Про це 20 вересня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Новоград-Волинської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у зґвалтуванні малолітньої, яка не досягла 14-річного віку, незалежно від її згоди, вчиненому повторно (ч. 6 ст. 152 КК України). Вироком суду йому призначене покарання у виді позбавлення волі строком на 15 років та стягнуто 50 тис. грн за заподіяння моральної шкоди», – йдеться у повідомленні.

Також зазначено, що за вироком суду, інформацію про скоєння обвинуваченим особливо тяжкого злочину внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

«Ювенальний прокурор у суді довів, що у листопаді 2020 року 32-річний житель Новоград-Волинського району порушив загальноприйняті норми моралі і поведінки у суспільстві та вчинив стосовно малолітньої дії сексуального характеру. Він запросив потерпілу до себе додому і запропонував залишитися на ніч, коли ж вона погодилася, пізно увечері, скориставшись тим, що малолітня дитина не зможе чинити опір і за своїм віком могла не розуміти значення своїх дій, скоїв злочин проти статевої свободи та недоторканості, вранці скоївши повторно», – інформують у прокуратурі.

Свою вину фігурант провадження не визнав та у скоєному не розкаявся.

Однак прокурори надали суду беззаперечні докази, що базувалися на результатах проведених експертиз та здобутих слідством показаннях, на підставі яких суд виніс покарання, співмірне скоєному злочину.

Зауважимо, що 19 вересня 2022 року у Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили вирок, про який іде мова.

З матеріалів суду відомо, що йдеться про два епізоди злочину, що мали місце 29 і 30 листопада 2020 року. Хоча обвинувачений у суді стверджував, що статевий контакт з потерпілою мав лише раз.

Скриншоти з вироку Новоград-Волинського міськрайонного суду від 15 вересня 2022 року

Потерпіла дівчинка у суді розповідала про два епізоди, зазначивши, що статевий акт між нею та знайомим відбувся без насильства.

Скриншоти з вироку Новоград-Волинського міськрайонного суду від 15 вересня 2022 року

Свої покази у судовому засіданні дала і соціальний працівник, яка і повідомила про подію у поліцію.

Скриншот з вироку Новоград-Волинського міськрайонного суду від 15 вересня 2022 року

Мати дівчинки розповіла, що того вечора її дочка пішла у магазин, але додому не повернулася.

Скриншот з вироку Новоград-Волинського міськрайонного суду від 15 вересня 2022 року

Врешті, суд визнав чоловіка винним та призначив йому 15-річне ув’язнення.

Скриншот з вироку Новоград-Волинського міськрайонного суду від 15 вересня 2022 року

Як повідомляв Житомир.info, в травні 2022 року в Житомирській області суд виніс вирок чоловікові, який у лютому 2020 року вчиняв дії сексуального характеру стосовно малолітньої дочки. Горе-батька ув’язнили на 14 років.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: зґвалтування суд вирок малолітня дитина  
Матеріали по темі