Влада

Влада Житомира хоче надати дозвіл на невід’ємне поліпшення двох приміщень, орендарі яких пов’язані з депутатами міськради

27 September 2022, 10:50

Міська влада хоче надати дозвіл згоди на здійснення невід’ємних поліпшень двох орендованих нежитлових приміщень Житомирської міської територіальної громади.

Відповідний проєкт рішення сесії 26 вересня оприлюднений на сайті міської ради.

«Надати згоду орендарям на здійснення невід’ємних поліпшень орендованих нежитлових приміщень Житомирської міської територіальної громади згідно з додатком. Встановити, що компенсація орендарю невід’ємних поліпшень, підтверджених висновком будівельної експертизи, вартість яких визначена суб’єктом оціночної діяльності, зараховується при приватизації орендованих приміщень за наявності відповідного рішення міської ради», - йдеться у проєкті рішення.

Орендарі, яким надається згода на здійснення невід’ємних поліпшень орендованих приміщень:

Умінській Світлані Михайлівні на нежитлові приміщення загальною площею 170,2 кв.м за адресою: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 43-а, на загальну суму 355,450 тис.грн відповідно до експертної оцінки філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Житомирській області від 27.07.2022, що становить 45,5 % ринкової вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності для цілей оренди майна;

Світлана Умінська є матір’ю Андрія Умінського - депутата Житомирської міської ради від політичної партії «Пропозиція».

Приватному підприємству «Центр правової допомоги «ГОРОС» на нежитлове приміщення загальною площею 59,8 кв.м за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 56, на загальну суму 229,732 тис.грн відповідно до експертної оцінки філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Житомирській області від 15.07.2022, що становить 46,8 % ринкової вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності для цілей оренди майна.

Першим засновником цього ПП був нинішній депутат Житомирської міської ради Олег Горай (фракція партії «Європейська Солідарність»), зараз власником та директором підприємства є Максим Рашевець.

Скріншот з сайту YouControl

Нагадаємо, раніше міська влада дозволила Умінській Світлані Михайлівні робити невід'ємне поліпшення в будівлі по вул. Лесі Українки, 43-а, але іншої площі – 169,2 кв.м. Рішення про поліпшення орендованого приміщення на загальну суму 618,711 тис.грн (це 42,6 % ринкової вартості майна) ухвалили на сесії 14 липня 2022 року.

Зауважимо, що орендарі можуть приватизувати комунальну нерухомість без конкурсу, якщо зроблять в орендованих приміщеннях «невід’ємне поліпшення» щонайменше на 25% від оціночної вартості майна.

Як повідомляв Житомир.info, на аукціоні 9 січня 2020 року з першої спроби продали 126,9 кв.м. в одноповерховому будинку на вул. Лесі Українки, 43, який розташований на земельній ділянці площею 0,0235 га: початкова ціна приміщення становила 176 тис. 949 грн, на аукціоні було 15 учасників, Андрій Умінський переміг з пропозицією 1 млн 2 грн. 4 лютого цього ж року мер Житомира Сергій Сухомлин підписав з Андрієм Умінським договір купівлі-продажу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада приміщення поліпшення оренда Умінський Горай 
Матеріали по темі