Суспільство

Латвійські інвестори з робочим візитом відвідали АТ «Житомиробленерго» та передали українським захисникам квадрокоптери Mavic 3

28 September 2022, 16:33

Віліс Дамбінс та Валтс Вігантс, акціонери групи компаній VS Energy, що об’єднує в єдиній системі управління п’ять енергорозподільних підприємств-операторів систем розподілу, у тому числі й АТ «Житомиробленерго», у рамках робочого візиту відвідали Товариство.

Акціонери занепокоєні ситуацією, що склалась в Україні внаслідок злочинної війни, розв’язаної росією. Тож приїхали з робочим візитом, щоб переконатись в готовності роботи підприємства у випадку виникнення позаштатних ситуацій, пов’язаних з воєнними діями, аби мешканці Житомирщини були забезпечені взимку світлом та теплом.

Голова правління Олексій Шекета проінформував європейських інвесторів про проведені в Товаристві організаційні та практичні заходи, необхідні для забезпечення готовності об'єктів електроенергетики регіону до роботи в осінньо-зимовий період з урахуванням реалій воєнного часу. Акціонерам було представлено Акт готовності Товариства до роботи в осінньо-зимовий період. Керівник компанії зазначив, що на виконання Протоколу Міністерства енергетики України укомплектовано необхідну кількість аварійно-відновлювальних бригад. Крім того, в Житомиробленерго організовано додаткові ремонтні бригади швидкого реагування, а також відпрацьовано питання організації взаємодопомоги іншим компаніям енергосектору з метою забезпечення максимальної ефективності та швидкості роботи по ліквідації наслідків при виникненні надзвичайних ситуацій.

Було проведено огляд нещодавно реконструйованої РП-9, що здійснює живлення значної кількості об’єктів критичної інфраструктури міста. А також продемонстровано роботу центрального диспетчерського пункту, де ознайомились зі схемою високовольтних мереж Житомирщини та алгоритмом дій персоналу щодо оперативного відновлення електропостачання у випадку настання нештатних ситуацій. Оглянули й аварійний запас матеріалів та обладнання Товариства, який збільшився в цьому році у порівнянні з попереднім у 4 рази.

Акціонерами було відмічено, що стабільне та надійне забезпечення споживачів електроенергією є надзвичайно важливим, особливо в воєнний час і осінньо-зимовий період. Адже через можливий дефіцит вугілля та газу і вже анонсоване зниження норм обігріву в системі централізованого опалення очікується значне навантаження на електромережі. Саме тому, АТ «Житомиробленерго» проводиться комплексна та відповідальна підготовка до опалювального сезону, що, в свою чергу, забезпечить стійкість та надійність в роботі усієї енергосистеми області.

Крім того, усіляко підтримуючи ініціативу допомоги українській армії, європейські акціонери придбали для традиційно рідної нам 30-ї окремої механізованої бригади три квадрокоптери DJI Mavic 3 професійного рівня для повітряної розвідки. Пліч-о-пліч йдемо з цією славною бригадою, починаючи з 2014 року, і будемо завжди поруч до самої Перемоги!

Від початку повномасштабної війни групою компаній VS Energy надано допомоги ЗСУ на суму більш як 60 мільйонів гривень, з них понад 21 мільйон гривень – АТ «Житомиробленерго».Акціонери пообіцяли частіше приїжджати в Україну для практичної допомоги як в енергетичній сфері, так і допомоги ЗСУ. Латвія і Україна – це побратими в боротьбі з окупантом!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиробленерго VS Energy 
Матеріали по темі