Події

«МАМО, Я ЗАРАЗ БУДУ!» - ОСТАННІ СЛОВА 20-ЛІТНЬОЇ ЖИТЕЛЬКИ смт.РОМАНІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ВБИТОЇ ОДНОКЛАСНИКОМ

4 October 2006, 11:24

26 серпня до Романівського відділу міліції Житомирської області звернулись стурбовані батьки, жителі смт.Романів. Додому з дискотеки не повернулась їх 20-літня дочка. Впродовж місяця співробітники карного розшуку працювали над встановленням її місцяперебування. Дівчину знайшли, однак, допомогти їй вже ніхто не був у силі.

Поступово, крок за кроком оперативники встановлювали події останнього дня життя дівчини. Увечері в селищі вона проходила повз парубка, що стомився від занадто активного споживання спиртних напоїв й спочивав, сидячи на тротуарі. Декілька необережних слів на його адресу й між ними виникла суперечка, що поступово перейшла в бійку. Хлопець, сильніший фізично, «запропонував» їй перейти до свого гаража, де продовжилась розмова. Вони виявилися не лише однолітками, а й однокласниками. Яким було їх спілкування – годі здогадуватись, продовжилось воно до ранку.

«Вона мене образила, я схопив сковорідку й вдарив її» - так розповідає про свої дії 20-літній підозрюваний, - «Полилась кров».

Хлопець переніс непритомне тіло дівчини до оглядової ями, що знаходилась в гаражі й там залишив. Повернувся лише наступного дня. Дівчина була вже мертвою. Довго не розмірковув про подальші дії, викопав тут же яму й «поховав» тіло.

2 жовтня працівниками міліції він був затриманий. У вчинення злочину зізнався. Прокуратурою порушена кримінальна справа, триває подальше розслідування.

АЛЛА ВАЩЕНКО,

ЦЗГ УМВС УКРАЇНИ

В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТ

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі