Економіка

Підприємці, хто бажає за кордон? На стажування!!!

19 November 2006, 16:49

В рамках  Програми  з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива” Житомирською  робочою групою оголошується конкурсний відбір претендентів на стажування:

За Програмою Уряду ФРН у Німеччині:

-    тримісячне стажування зі знанням німецької мови;

-    одномісячне стажування зі знанням англійської мови;

-    одномісячне стажування групи топ-менеджерів (перша або друга особи в компанії) без знання іноземної мови.

За Програмою Тасіс  Managers Training Programme стажування  у країнах ЄС протягом двох-трьох місяців зі знанням англійської мови та інших мов ЄС .

За програмою Уряду Швеції “Норд практик”  одномісячне стажування зі знанням англійської мови.

Конкурсні відбори будуть проводитися  відповідно до набору необхідної кількості кандидатів в середині грудня поточного року.

До участі в Програмі допускаються особи віком до 40 років, які мають вищу освіту і досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого та середнього рівня підприємств та організацій будь-яких форм власності.

Не передбачається участь у Програмі державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також працівників закордонних фірм.

Інформацію щодо стажування в рамках даної Програми можна отримати на офіційних сайтах Міністерства економіки України: www.me.gov.ua та Програми “Українська ініціатива”: www.ukrini.org.ua.

Заявки щодо участі у стажуванні подаються у встановленому порядку до Житомирської робочої групи з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська 25, кім. 207, телефон (0412) 37-14-83, 37-33-64.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі