![](https://www.zhitomir.info/f/images/2022/10/01/210030/43a673f4a384bf4c8acad8a5f08898d8_preview_w440_h290.jpeg)
З нагоди професійного свята президент України Володимир Зеленський відзначив освітян державними нагородами, серед них – троє вчителів і директор, що працюють у закладах освіти Житомирської області. Всі четверо отримали звання «заслужений».
Указ №676/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» президент підписав 30 вересня 2022 року. Документ оприлюднений на сайті Офісу президента.
«За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм постановляю:
Присвоїти почесні звання:
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»
ДАНИЛЮК Олесі Іванівні — учительці Миропільського ліцею, Житомирська область
КОТЕНКУ Дмитру Віталійовичу — учителеві Поліського ліцею Ушомирської сільської ради, Житомирська область
САВИЧУ Анатолію Олександровичу — учителеві Тхоринського ліцею Словечанської сільської ради, Житомирська область
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»
ГОРБЛЮК Марії Йонашівні — директорові Ярунської загальноосвітньої школи I–III ступенів Новоград-Волинського району, Житомирська область
Як повідомляв Житомир.info, у 2021 році з нагоди Дня працівників освіти президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами п’ятьох освітян з Житомирської області.