![](https://www.zhitomir.info/f/images/2022/10/05/210091/19b9c756e89f1f01b879b75685ee2ffc_preview_w440_h290.jpg)
У селі Степок Волицької громади Житомирської області 4 жовтня під колеса автомобіля потрапила пенсіонерка. Жінку, яка отримала травми, відвезли в лікарню.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 15:30 год.
«Попередньо, водій автомобіля Fiat Doblo, 48-річний звягельчанин, здійснюючи рух назад, наїхав на жінку, яка рухалась по краю проїзної частини дороги», – йдеться у повідомленні.
У результаті ДТП пішохід, 77-річна місцева жителька, отримали тілесні ушкодження та була доставлена до лікарні.
Нині триває встановлення причин та обставин події.
Як повідомляв Житомир.info, 2 жовтня 2022 року поблизу села Піщанка Оліївської громади Житомирського району автомобіль Volkswagen наїхав на чоловіка, який ішов у попутному напрямку. 28-річного пішохода госпіталізували.