Суспільство

Четверо молодих вчених з житомирських університетів отримали стипендії Кабміну

15 November 2022, 12:05

Комітет з державних премій України в галузі науки і техніки оприлюднив список молодих вчених, яким призначили та продовжили виплату стипендій Кабінету Міністрів України.

Відповідна постанова була ухвалена президією Комітету 4 листопада 2022 року.

Загалом призначено 312 стипендій та продовжено виплату 6 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Серед стипендіатів є молоді вчені з житомирських університетів:

Державний університет «Житомирська політехніка»

ЗАХАРОВ Дмитро Миколайович

СУПРУНОВА Ірина Валеріївна

ШАМРАЙ Володимир Ігорович

Житомирський державний університет імені Івана Франка

КИРИЧЕНКО Віктор Васильович

Довідка: Щомісячні стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених призначаються з метою підтримки вчених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів. Стипендії призначаються на конкурсних засадах за рахунок коштів державного бюджету і перераховуються Комітетом для виплати стипендіатам за місцем їхньої основної роботи (навчання) додатково до посадового окладу, іменної або ординарної (звичайної) академічної стипендії аспіранта, ад’юнкта, докторанта, різних доплат і надбавок. Присуджуються 320 щомісячних стипендій Кабінету Міністрів України, терміном на два роки. Конкурси проводяться двічі на рік – до 1 квітня та до 1 жовтня. Стипендія виплачується в розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, зокрема в липні-жовтні 2022 року розмір стипендії становить 5200 грн, з грудня – 5368 грн.

Як повідомляв Житомир.info, у 2021 році іменну стипендію Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук призначили Стельниковичу Сергію Володимировичу – доктору історичних наук, професору кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка на виконання наукової роботи «Україна в роки Другої Світової війни: соціальна реальність та історична пам’ять».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стипендія КМУ університет вчений  
Матеріали по темі