Влада

САД знову відхилила дешевшу пропозицію з ремонту дороги в Житомирській області: «Автомагістраль» подала скаргу до АМКУ

15 November 2022, 13:24

Служба автомобільних доріг у Житомирській області 8 листопада опублікувала намір укласти угоду з ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» на аварійні роботи з ліквідації руйнувань та деформацій шарів дорожнього одягу дороги М-06 Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) вартістю 44 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 25 жовтня на ресурсі ProZorro.

Очікувана вартість закупівлі становила 45,4 млн грн. Участь у тендері, окрім ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада», взяло ПП «Автомагістраль», запропонувавши дешевшу пропозицію - 42,65 млн грн.

У ПП «Автомагістраль» тендерний комітет знайшов невідповідності, але надав можливість їх виправити до 5 листопада. Але дозавантажені документи не допомогли фірмі отримати підряд: тендерний комітет відхилив пропозицію «Автомагістралі».

Служба автомобільних доріг у Житомирській області 8 листопада опублікувала намір укласти угоду з ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада».

Вже 9 листопада «Автомагістраль» подало скаргу до АМКУ на рішення тендерного комітету щодо неправомірного рішення про відхилення своєї тендерної пропозиції. У своїй скарзі фірма зазначає і про недоліки у документації конкурента. Так у документації ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» відсутній лист-згода на обробку персональних даних Шкіля М.В. та Демиденка В.І. Наступного дня АМКУ прийняв скаргу до розгляду.

За умовами тендерної документації, роботи з ліквідації руйнувань та деформацій шарів дорожнього одягу на ділянках км 232+000 – км 248+000 (окремими ділянками) ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» має завершити до кінця 2022 року.

ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» засноване у 2015 році та зареєстроване у Вінниці. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал 310 млн грн. Власником фірми є Максим Шкіль. ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» є одним із засновників Національної асоціації дорожників України.

ПП «Автомагістраль» зареєстроване в Київській області, Вишгородському районі, село Синяк, вулиця Київська, 68. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 14 млн 200 грн. Власником фірми є Микола Олексійович Скоростецький, який у 2005-2007 роках очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

Нагадаємо, САД у Житомирській області 14 жовтня уклала угоди з п'ятьма фірмами на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення протяжністю 1632 км. Загальна вартість укладених угод склала 231 млн грн. Дешевші пропозиції “Автомагістралі” замовник відхилив.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: САД тендер дорога скарга АМКУ Автомагістраль 
Матеріали по темі