Місто

В Житомирі хочуть визнати об’єктами природно-заповідного фонду два дуби та створити ландшафтний заказник «Дубовий гай»

24 November 2022, 16:24

За клопотанням управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА в Житомирі хочуть зробити пам’ятками природи місцевого значення два дуби в центрі міста та створити ландшафтний заказник місцевого значення на вулиці Богунській.

Відповідний проєкт рішення сесії 23 листопада оприлюднили на сайті міської ради.

Проєктом рішення пропонується надати:

погодження на створення ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб монастирський» за адресою: м. Житомир вул. Велика Бердичівська, 45;

погодження на створення ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб Ігнатія Крашевського» за адресою: м. Житомир вул. Любарська, 4 (росте біля меморіального будинку відомого польського письменника Ігнатія Крашевського, висота дерева 20 м, обхват 4,5 м, вік понад 250 років – ред.);

погодження на створення ландшафтного заказника місцевого значення «Дубовий гай» на землях комунальної власності не наданих у власність та користування орієнтовною площею 2 га за адресою: м. Житомир вул. Богунська.

Нагадаємо, в Житомирі є об’єкти природно-заповідного фонду, зокрема – гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення «Радонові джерела» та геологічні пам’ятки місцевого значення скелі «Голова Чацького» і «Чотири брати».

Як повідомляв Житомир.info, 10 травня 2022 року у природному заповіднику «Древлянський» поінформували, що російські окупанти спалили 600-річний дуб, який мав особливу рекреаційну цінність.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада дуб дубовий газ пам'ятка заказник 
Матеріали по темі