Влада

«Житомирводоканал» отримає понад 2 млн доларів гранту від Світового банку

25 November 2022, 10:06

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» міської ради має отримати грант від Світового банку – понад 2 мільйони доларів.

Проєкт рішення сесії міської ради «Про підтримку участі комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради у спільному з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту «Проєкт розвитку міської інфраструктури-2» депутати розглядали на позачерговій сесії 25 листопада.

«Розглядали цей проєкт рішення на комісіях, комісії всі підтримали. Це грантові кошти, які Світовий банк надає нашому комунальному підприємству, у розмірі 2,1 млн доларів», – пояснив міський голова Сергій Сухомлин.

Депутати підтримали зазначений проєкт рішення.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 17 грудня 2020 року директор КП «Житомирводоканал» представив депутатам нової каденції план модернізації комунального підприємства та пояснив, навіщо місту новий напірний каналізаційний колектор, зокрема, розповідав про грант від словенського уряду на 2, 9 млн євро на реконструкцію головної каналізаційної насосної станції.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: грант водоканал сесія  
Матеріали по темі