Події

Житомирські прикордонники затримали іноземців, яких до кодону привезли представники прикордонної служби білорусі

26 November 2022, 17:33

На північному кордоні затримали групу мігрантів, яких до кордону доставили білоруські прикордонники.

Про це 26 листопада повідомила Державна прикордонна служба України.

«республіка білорусь продовжує підтримувати штучно створену міграційну кризу та умисно створює умови для спроб незаконного перетину кордону мігрантами. Примітно, що мігрантам активно в незаконних подорожах сприяють білоруські прикордонники та правоохоронці», – йдеться у повідомленні.

Так, групу нелегальних мігрантів вихідців з Південно-Східної Азії на державному кордоні затримали прикордонники Житомирського загону.

Під час виконання завдань військовослужбовці Державної прикордонної служби помітили доріжку слідів, що вела з території білорусі і відразу виявили та зупинили шістьох іноземців. Як надалі з’ясувалось, вони громадяни Пакистану та Бангладеш.

Затримані чоловіки повідомили, що територією білорусі їх до кордону з Україною на автомобілі довезли особи у військовій формі, вони припускають, що це були представники прикордонної служби рб. Далі їм вказали в якому напрямку мігранти мають прямувати.

«Поряд з цим, також перебуваючи в білорусі, вони контактували з представниками правоохоронних органів, які організовували їх незаконний маршрут і які наказали їм після незаконного перетину державного кордону зателефонувати та повідомити про своє місцеперебування. Це підтверджується і переписками в месенджерах в телефонах іноземців. Зі слів мандрівників, до цього вони безуспішно намагалися потрапити в Польщу, теж за сприяння білоруських правоохоронців», – зазначають у Держприкордонслужбі.

Проте довгою подорож у мігрантів не вдалася, відразу після незаконного перетину кордону вони були затримані українськими прикордонниками.

Наразі із затриманими нелегалами проводяться відповідні заходи перевірки та встановлюються всі обставини спроби незаконного перетину кордону та хто сприяв їм у такій подорожі.


Коментує прессекретар Житомирського прикордонного загону Юрій Шахрайчук

Як повідомляв Житомир.info, 22 жовтня 2022 року пресслужба Державної прикордонної служби України інформувала, що на Закарпатті затримали одинадцять чоловіків, громадян України призовного віку. Усі вони намагалися поза пунктами пропуску потрапити до Румунії. Серед них було і двоє з Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кордон прикордонник мігрант нелегал ДПС  
Матеріали по темі