Події

Жив у країні нелегально та 4 роки «відсидів» за крадіжку: міграційна служба Житомирської області примусово видворить грузина

8 December 2022, 16:33

Міграційна служба Житомирської області примусово видворить громадянина Республіки Грузія.

Про це 8 грудня повідомляє пресслужба Управління ДМС у Житомирській області.

«У 2018 році стосовно громадянина Республіки Грузія було прийнято рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни за порушення норм міграційного законодавства. Зазначене рішення іноземцем виконано не було. Після закінчення строку легального перебування на території України, громадянин Грузії не звертався до територіальних органів або підрозділів ДМС із заявою про продовження терміну перебування в Україні. Під час перебування на території нашої держави, іноземний громадянин вчинив кримінальні правопорушення (ч.3 ст.185 КК України) та був позбавлений волі строком на чотири роки», - йдеться в повідомленні.

Управління ДМС у Житомирській області звернулося до суду з адміністративним позовом про прийняття рішення щодо примусового видворення за межі території України громадянина Республіки Грузія. Позовні вимоги визнано обґрунтованими та такими, що підлягають до задоволення у повному обсязі.

Наразі вживаються необхідні заходи щодо виконання рішення суду.

Нагадаємо, 21 листопада пресслужба поліції інформувала, що з України видворили двох росіян: чоловік та жінка незаконно проживали в одному з населених пунктів на Звягельщині.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році з Житомирської області видворили молдованина, який «відсидів» 15 років за тяжкий злочин

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: видворення іноземець ДМС міграційна служба грузин Грузія 
Матеріали по темі