Суспільство

З полону повернули 64 захисники, серед них є військові із Житомирської області

15 December 2022, 15:55

Учора, 14 грудня, відбувся черговий обмін полоненими. 64 воїни ЗСУ, які воювали на Донецькому та Луганському напрямках, зокрема брали участь в обороні міста Бахмут, повернулися додому.

Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

«Черговий обмін полоненими. Продовжуємо повертати своїх. 64 воїни ЗСУ, які воювали на Донецькому та Луганському напрямку, зокрема брали участь в обороні міста Бахмут, їдуть додому. Це офіцери, рядові та сержанти, наші герої. Вдалося також звільнити громадянина США, який допомагав нашим людям - Мурекезі Суеді. Також повернули тіла 4 загиблих», - зазначив він.

Станом на 15 грудня стало відомо, що серед них є жителі Житомирської області. Зокрема про двох жителів Новоград-Волинського району розповідає сайт Novograd.City із посиланням на інформацію Дубрівської та Ярунської територіальних громад.

Зауважимо, що двоє із захисників із Новоград-Волинського району: Володимир Тисячний – житель Дубрівської громади та Ярослав Шкадь - житель Ярунської громади і вони обоє вважалися безвісти зниклими тривалий час.

Також, за інформацією Суспільного, серед звільнених військовополонених є і житель Баранівки, дані про якого наразі не розголошуються.

Нагадаємо, ввечері 11 жовтня Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомив, що з полону повернули 32 українських захисників, серед них – бійці бригади з Житомирської області

Як повідомляв Житомир.info, 2 вересня 2022 року Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими інформував про обмін полонених, який відбувся в Донецькій області: з полону повернулися 14 українських захисників, серед них – бійці 30-ї бригади з Житомирської області. 21 вересня 2022 року з російського полону звільнили 215 захисників України, серед яких – азовець із Житомирської області Дмитро Козацький.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: полон полонений захисник військовий Єрмак 
Матеріали по темі