Влада

Мер Житомира про поїздку на схід, життя в прифронтових містах та зустріч із захисниками

30 December 2022, 14:40

По завершенні позачергового засідання виконкому 30 грудня мер Житомира розповів про поїздку на східні рубежі країни, життя тамтешніх жителів та зустріч із захисниками, які щодень ризикують власним життям, виборюючи незалежність України.

«Були у декількох містах України: в Слов'янську, в Ізюмі – це місто, яке майже повністю знищено, і в Бахмуті з військовими десь три години були. Знаєте, життя людей, коли кожні тридцять секунд вибух... Тому в Житомирі ми живемо у відносно мирних обставинах, і всі ці негаразди, які з нами сталися, це дрібниці у порівнянні з тим, що роблять сьогодні наші хлопці на передовій. Вчора багато спілкувалися з хлопцями, вони справжні герої. Передають усьому Житомиру подяку, бо ми були у 95-й бригаді були, у в полку ім.Кастуся Калиновського, який захищає Бахмут», – розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Наостанок мер привітав усіх містян з прийдешніми новорічними святами, бажаючи найголовнішого – перемоги і миру.

«Головне в новому році – всім перемоги, надії, і все в нас буде добре, бо в нас є дійсно класні Збройні сили, ми точно переможемо З Новим роком!», – привітав міський голова.

Нагадаємо, 29 грудня 2022 року до Коростеня евакуювали 35 жителів Херсонщини, 19 з яких – маломобільні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин передова захисник виконком  
Матеріали по темі