![](https://www.zhitomir.info/f/images/2023/02/03/212223/a4b2cf537d9594fb940f98485ab62731_preview_w440_h290.jpg)
Житомир прощається з бійцями, які повернулись на щиті: Артемом Дубровським та Ігорем Вишняковим.
Про це 3 лютого повідомляє Житомирська міська рада.
Дубровський Артем Павлович (21.07.1999 — 25.01.2023)
Народився у Житомирі. Навчався в ЗОШ №36, пізніше — в Житомирському агротехнічному фаховому коледжі. Працював у сфері торгівлі. Артем активно займався волонтерською діяльністю. Без вагань став до лав Десантно-штурмових військ ЗСУ.Героїчно загинув у бою із російськими окупантами на Сході України.
Вишняков Ігор Євгенович (08.12.1972 — 29.01.2023)
Народився у Житомирі, навчався в ЗОШ №21. Далі — у Центрі профтехосвіти Житомира. Працював. Був мобілізований до лав ЗСУ з початком повномасштабної російської агресії. Проходив навчання за військовою спеціальністю. Помер при виконанні службових обов’язків.
Нагадаємо, 2 лютого у Житомирі попрощалися із трьома військовослужбовцями: Андрієм Лебехівським, Олегом Лисаком та Денисом Місюрою.
Як повідомляв Житомир.info, 1 лютого 2023 року у Житомирі попрощалися із трьома військовослужбовцями: Андрієм Степчуком, Дмитром Балабановим та Михайлом Проценком.