Суспільство

До Житомирської області евакуювали майже півсотні маломобільних громадян із Харківщини

21 March 2023, 14:36

У зв’язку із повномасштабним вторгненням рф 17 березня до інтернатних установ системи соціального захисту населення Житомирської області евакуйовано 46 маломобільних громадян з інвалідністю із Харківської області.

Про це 21 березня повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

«У зв’язку з російською військовою агресією область прийняла понад 111 тис. осіб, які змінили своє місце проживання, із Запорізької, Донецької, Луганської, Херсонської та Київської областей. На сьогодні в 12 інтернатних установах перебуває 296 внутрішньо переміщених осіб», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, 17 березня до інтернатних установ системи соціального захисту населення Житомирської області евакуйовано 46 маломобільних громадян з інвалідністю із Харківської області, які були розміщені у геріатричних пансіонатах області, а саме:

18 підопічних із Хорошівського геріатричного пансіонату Харківської обласної ради в Бердичівському геріатричному пансіонаті Житомирської обласної ради;

18 підопічних із Харківського геріатричного пансіонату Харківської обласної ради в Житомирському геріатричному пансіонаті Житомирської обласної ради;

10 підопічних із Зміївського геріатричного пансіонату Харківської обласної ради в Коростенському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці Житомирської обласної ради.

Довідково. У системі соціального захисту населення Житомирської області функціонує 14 інтернатних установ, у яких на повному державному утриманні перебуває 2,4 тис. одиноких непрацездатних громадян та осіб з інвалідністю, в тому числі 2 дитячі будинки – інтернати, у яких перебуває 191 вихованець.

Як повідомляв Житомир.info, 29 грудня 2022 року з Херсона до Коростеня потягом евакуювали 35 жителів Херсонщини, 19 з яких – маломобільні. Їх прихистили у Коростенському геріатричному пансіонаті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: переселенець біженець ВПО прихисток Харків пансіонат 
Матеріали по темі