Суспільство

Ще в одному селі Житомирського району виявили стихійне сміттєзвалище, сільраду зобов’язали «вжити заходів»

20 April 2023, 12:12

Поблизу села Туровець Житомирського району виявили несанкціоноване сміттєзвалище. Держекоінспекція вимагає від Станишівської сільської ради його ліквідувати.

Про це 20 квітня повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

Зазначається, що сповіщення про несанкціоноване звалище відходів, яке утворилося поблизу села Туровець Житомирського району, надійшло на телефонну «гарячу лінію» ще 24 березня 2023 року.

«Представниками Інспекції проведено огляд (обстеження) зазначеної у зверненні території, в результаті чого підтверджено факт несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів. Оскільки до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами належить ліквідація несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, Інспекцією направлено Станишівській сільській раді Вимогу для вжиття відповідних заходів реагування», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 21 лютого 2023 року пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу повідомляла, що у селі Кам’янка Житомирського району виявили несанкціоноване сміттєзвалище. Держекоінспекція вимагала від Оліївської сільської ради його усунути.

Як повідомляв Житомир.info, 31 жовтня 2022 року пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу інформувала, що під час здійснення рейдових заходів у Житомирі виявили розміщення несанкціонованого звалища відходів в прибережно-захисній смузі річки Кам’янки. Держекоінспекція скерувала вимогу до Житомирської міської ради.

1 грудня 2022 року пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу повідомила, що з прибережно-захисної смуги річки Кам‘янка в Житомирі прибрали сміття, також на вулиці Набережній Під Скелями були встановлені сміттєві баки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сміття сміттєзвалище Туровець Станишівська громада еколог екологія ДЕІ  
Матеріали по темі