Спортсменки із житомирської команди здобули золото на чемпіонаті Європи з веслування на «драконах»

9 September 2023, 15:02

У італійському місті Равена з 5 по 11 вересня проходить чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед клубних команд (дорослі, молодь, юніори) (IІ ранг).

Про це повідомляється на сайті Ukrainian Dragon Boat Federation у проєкті міжнародних змагань 2023.

А на сторінці федерації 9 вересня в обідню пору оприлюднили допис та відео, в якому видно, що сьогодні проходили змагання серед юніорів, де зазначається, що за сумою 3 раундів золото здобули юніорки на дистанції 500 метрів.

«Золоті нагороди чемпіонату Європи серед клубних команд за сумою трьох раундів здобувають юніорки на дистанції 500 метрів!!!», - зазначили в дописі.

Від редакції: Kaizer – це житомирська команда юніорів і, судячи з відео, спортсменки здобули золото на чемпіонаті Європи, однак поки станом на 14:50 організатори не надали офіційний рейтинг переможців.

Нагадаємо, 30 червня у житомирському гідропарку стартував чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон». На турнірі, в різних категоріях, змагалися понад півтисячі веслувальників з 11 областей України, Житомирську – представляла команда «Кайзер».

Теги: веслування чемпіонат Європи "Дракон" драгонбот чемпіонат