Влада

Заступник міністра оборони без попередження перевірив продуктові склади деяких військових частин на Сході

19 January 2024, 14:49

Заступник міністра оборони полковник Віталій Половенко разом з членом Антикорупційної ради Геннадієм Кривошеєю позапланово перевірили склади деяких військових частин на Сході країни.

Про це 19 січня 2024 року повідомляє пресслужба Міноборони.

Зазначається, що причиною перевірки стали скарги військових на якість харчування. В ході перевірки виявилося, що продукти поставили невчасно, а їхня якість не відповідає нормам.

«Ми реагуємо на скарги військових, тому приїхали з незапланованим «візитом» в частини. Усе фіксуємо. Виявилося, через невчасне постачання компанією-переможцем харчів у певних областях запаси продуктів недостатні», – сказав Віталій Половенко.

Наразі в Міноборони працюють робочі групи, які перевіряють якість та вчасне постачання продуктів.

«Це питання на жорсткому контролі. Компанія перемогла у 10 лотах на харчування, але тепер фізично не може впоратися з постачанням», – додав заступник міністра оборони.

Відповідно до умов договору Міністерство оборони може у такому випадку замінити постачальника.

«Тобто частини, де компанія не встигає з постачанням, ми виводимо з договору та перепідпорядкуємо до компаній-переможців у прилеглих областях. Продукти повинні бути якісними, а їх постачання – безперервним», – підсумував Віталій Половенко.

За всіма зафіксованими порушеннями будуть складені відповідні акти. За недотримання умов договору Міноборони виставить штрафні санкції компанії, яка несвоєчасно поставила продукцію. Крім того, за зіпсовані та неякісні продукти харчування компанія також має відшкодувати кошти.

Як повідомляв Житомир.info, з 1 січня 2024 року у Міноборони запрацювала лінія для звернень військовослужбовців та членів їхніх сімей за коротким номером 1512.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Міноборони перевірка продукти харчування Половенко МО постачальник 
Матеріали по темі