Україна

Тимошенко каже, що Ющенко залишиться без каштанів

14 липня 2008, 07:29

Прем'єр розповіла про своє бачення того, чому Верховна рада не відправила її у відставку.

Юлія Тимошенко запевняє, що не знала наперед результатів голосування в парламенті за свою відставку.

На цьому вона наголосила в інтерв’ю телеканалу ICTV .

"До останньої хвилини, поки не висвітилися результати на табло, ніхто точно не знав, буде відставка уряду чи ні", - зазначила вона.

Ющенко-Тимошенко
Офіційний сайт Президента України

Юлія Тимошенко стверджує, що Віктор Ющенко прагне об'єднати сили з Віктором Януковичем

Тимошенко вкотре підкреслила, що для неї принципово було саме за ініціативою БЮТ поставити це питання до порядку денного, щоб з`ясувати, чи є в парламенті кворум довіри до уряду.

"Якщо дійсно в уряду немає підтримки в парламенті і є голоси за відставку, то це треба знати. Тому що при зміні до Конституції, яка відбулася в 2004 році, без підтримки парламенту уряду працювати неможливо", - зауважила прем’єр-міністр.

Відмову голосувати за її відставку фракції КПУ та Блоку Литвина Тимошенко пояснила їхнім небажанням підтримувати створення коаліції між НУ-НС та Партією регіонів.

"Уряд намагаються відправити у відставку, щоб створити нову коаліцію на базі Партії регіонів і НУ-НС. Саме так і трактується відставка уряду", - переконана вона.

"Я гадаю, що і комуністи, і Литвин тягати каштани з вогню для такої новоствореної коаліції абсолютно не збираються. Тому ніхто з них, не проголосувавши за відставку уряду, просто не підтримав створення коаліції Партії регіонів і ”Нашої України”, тобто президента і Януковича”, - підкреслила прем’єр-міністр.

http://news.1plus1.ua

Матеріали по темі