Україна

На кого регионалам выгодно переводить стрелки?

14 липня 2008, 13:38
 

Переговори про новий формат коаліції у Верховній Раді 6-го скликання можливі лише після того, як діюча коаліція офіційно припинить своє існування.
 

Таку думку висловив член фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко на прес-конференції в понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Чому сьогодні некоректно з погляду моралі і права говорити про нову коаліцію?", - запитав депутат.

"Тому що суб'єкт влади, політичного процесу, тобто політична сила, що може бути суб'єктом коаліції не може бути одночасно в двох коаліціях", - пояснив він.

За словами Мірошниченка, логіка існування демократичного парламенту передбачає, що спочатку має бути припинена діяльність існуючої коаліції і тільки після цього можна починати переговори про формування іншої.

Демократичну коаліцію у Верховній Раді 6-го скликання складають "НУ-НС" і БЮТ, що на позачергових виборах одержали в цілому 228 мандатів з 450 можливих.

Заяви про вступ у коаліцію підписали 227 депутатів. Нещодавно 2 депутати - по одному з БЮТ і "НУ-НС" – заявили про вихід з коаліції.

У фракцію Партії регіонів входять 175 депутатів, Компартії - 27 депутатів, Блоку Литвина - 20 народних обранців. Кваліфікована більшість у Верховній Раді - 226 депутатів.

Експрес

 

Матеріали по темі