Суспільство

Шахраї просять хабарі від імені посадових осіб податкової служби Житомирської області

17 April 2024, 12:20

Шахраї представляються посадовими особами податкової служби та просять перерахувати кошти на карткові рахунки для «вирішення питань».

Про це 16 квітня повідомила пресслужба ГУ ДПС у Житомирській області.

«Головне управління ДПС у Житомирській області (Далі – Головне управління) звертається до небайдужих громадян та суб’єктів підприємницької діяльності Житомирщини з причини активізації спроб шахраїв злочинним шляхом виманити та заволодіти грошовими коштами громадян та підприємців. Представляючись посадовими особами податкової служби просять перерахувати кошти на карткові рахунки. В одному з районів у Житомирській області зафіксовано черговий випадок звернень від невідомих осіб з телефонних номерів +38(098)7083919, +38(097)3185848, +38(097)3185808, +38(098)9262728 які звертаються до платників податків з пропозицією «вирішення питань» з податковими органами для отримання неправомірної вигоди», - йдеться у повідомленні

Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що посадові особи органів ДПС області діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатись до платників з подібними проханнями.

У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, намагайтесь зібрати всю можливу інформацію (прізвище, ім’я, номери телефонів, номери карткових рахунків і т.і.).

Якщо ви постраждали від дій аферистів або маєте інформацію про такі випадки просимо в жодному разі не перераховувати грошові кошти та негайно повідомити органи Національної поліції та Державної податкової служби.

Повідомити Головне управління можливо у будь-який зручний спосіб, зокрема:

  • у письмовому вигляді з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника 7;
  • засобами телефонного зв’язку через працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Житомирській області (контактний телефон: (0412) 418-004, начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції – Радевич Роман Віталійович).

Як повідомляв Житомир.info, у січні 2024 року у Житомирській області зафіксували випадки звернень шахраїв, які представляються посадовими особами податкової служби, до платників податків з пропозицією «вирішення питань» з податковими органами через хабар.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДПС податкова шахрай шахрайство 
Матеріали по темі