Влада

Депутати проголосували за звільнення секретаря Житомирської міської ради і почали обирати нового

23 May 2024, 18:40

Більшість депутатів підтримала дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Віктора Клімінського.

На позачерговій сесії Житомирської міської ради 23 травня 2024 року оголосили результати таємного голосування.

«При відкритті скриньки для голосування виявлено 32 бюлетені, виявлено «за» 28 бюлетенів, проти – чотири. За результатами таємного голосування за дострокове припинення повноважень секретаря Житомирської міської ради Клімінського Віктора Антоновича проголосувала більшість депутатів», - повідомив голова лічильної комісії, депутат Олег Горай.

Депутати своїм голосуванням затвердили це рішення і Віктор Клімінський подякував колегам.

Після цього депутати перейшли до питання обрання нового секретаря міської ради. Мер запропонував кандидатуру депутатки з фракції «Пропозиція» Галини Шиманської.

«Ми розглядали різні кандидатури, пропонуємо саме жінку, у нас був чоловік, була жінка, гендерна рівність. Пропонуємо саме жінку, бо під час війни наступний секретар так само може подати заяву і піти служити. Я пропоную кандидатуру Шиманської Галини Степанівни», - сказав мер Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, Віктор Клімінський, який був секретам Житомирської міської ради з грудня 2020 року, вирішив добровільно мобілізуватися в Нацгвардію.

На місцевих виборах у жовтні 2020 року Галину Шиманську, яка на той час була директоркою ДНЗ №39, обрали депутаткою Житомирської міської ради від політичної партії «Пропозиція», в грудні 2020 року вона отримала відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром ІІІ ступеня». Зараз Галина Шиманська керує закладом дошкільної освіти №25, її зарплата за 2023 рік у цьому дитсадку становила 368 тис. 141 грн.

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговій сесії Житомирської міської ради 23 травня 2024 року планували розглянути 27 питань, потім з порядку денного зняли питання щодо продажу землі. Також на сесії 23 травня депутати одноголосно підтримали призначення на посаду заступника мера з питань ветеранів Олега Смаля.

Житомир.info

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада сесія секретар Клімінський Шиманська голосування 
Матеріали по темі