Влада

Секретар Житомирської міської ради йде служити в Нацгвардію і після сесії має прибути в учбовий центр

23 May 2024, 17:36

Віктор Клімінський достроково складає повноваження секретар Житомирської міської ради, бо йде служити в Нацгвардію.

Питання про дострокове припинення повноважень секретаря розглядали наприкінці позачергової сесії міськради 23 травня.

«Сесія трошки затягнулася, насправді він вже сьогодні ввечері має бути на полігоні в учбовому центрі. Я хочу подякувати Віктору Антоновичу за роботу, за ті часи, які разом провели в цих стінах. Повноваження депутата він не складає», - сказав мер Сергій Сухомлин.

Віктор Клімінський зазначив, що не так він уявляв свою останню сесію на посаді секретаря,очевидно, натякаючи на штовханину, звинувачення та кидання землею в депутатів, та прокоментував свою заяву про складання повноважень за власним бажанням у зв’язку з мобілізацією.

«Я йду служити до Національної гвардії України. Зараз багато маніпуляцій, кожен по своєму це розуміє. В мене була заброньована посада, але я відмовився і прийняв таке рішення. Подобається воно вам чи ні, але це моє власне рішення... Я точно знаю де від початку повномасштабного вторгнення кожен депутат був, чим займався і що він докладав до перемоги: одні брали до рук зброю, інші волонтерили, допомагали, цей процес був не завжди публічним. Я ще раз підкреслюю – я йду не для реклами, не для того, щоб звітуватися за кожен крок, там на це часу точно не буде. Я попрошу з розумінням до цього ставитися і прошу підтримати мою заяву про дострокове складання повноважень», - сказав Віктор Клімінський.

Для звільнення секретаря міської ради проводять таємне голосування – кожен присутній депутат отримує бюлетень та має проголосувати, потім утворена з депутатів лічильна комісія підраховує голоси та оголошує результати голосування.

Станом на 17:30 підготовка до голосування за звільнення Віктора Клімніського з посади секретаря Житомирської міської ради ще тривала.

Зауважимо, що мер визначився з кандидатурою нового секретаря Житомирської міської ради – буде пропонувати на цю посаду депутатку з фракції «Пропозиція», керівниця дитсадка Галину Шиманську.

Нагадаємо, депутата від партії «Слуга народу» Віктора Клімінського обрали секретарем Житомирської міської ради на сесії 3 грудня 2020 року: за нього проголосували 27 депутатів. На місцевих виборах 2020 року Віктор Клімінський, генеральний директор житомирської панчішної фабрики, був третім номером у списку кандидатів в депутати Житомирської міської ради від партії «Слуга народу».

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговій сесії Житомирської міської ради 23 травня 2024 року планували розглянути 27 питань, потім з порядку денного зняли питання щодо продажу землі. На позачерговій сесії депутати одноголосно підтримали призначення на посаду заступника мера з питань ветеранів колишнього військовослужбовця Олега Смаля.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада сесія секретар Клімінський мобілізація Нацгвардія 
Матеріали по темі