Суспільство

У Житомирській обласній лікарні створять диспансерне відділення для чорнобильців

17 April 2007, 16:39

Про це17 квітня заявив начальник управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Олександр Толстанов під час прес-конференції щодо медичних аспектів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Як повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації, дані, наведені Олександром Толстановим, свідчать про низький рівень здоров’я громадян та недосконалість нормативно-правових актів щодо соціального та медичного захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Крім того, не виділяються кошти з державного бюджету на оновлення медичного обладнання (лише на медикаменти). Особливо необхідні рентген-апарати – у деяких районах їх "вік" більше 30 років, а для придбання нового необхідно щонайменше 600 тис. грн.

Однією з проблем начальник УОЗ назвав відсутність в області диспансерного відділення для чорнобильців. Отож, за його словами, у консультаційній поліклініці обласної лікарні буде виділено окремий поверх для такого відділення. Депутати облради на засіданні восьмої сесії, яка відбулася 5 квітня, підтримали пропозицію голови облдержадміністрації Юрія Павленка щодо виділення з вільного залишку бюджетних коштів 1,6 млн. грн. на добудову консультаційної поліклініки.

Довідково: на початок 2007 року на медичному обліку в Житомирській області знаходилось 369 173 постраждалі особи, у тому числі 9699 ліквідаторів, 1018 евакуйованих, 266771 потерпілих, 91685 дітей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі