Події

Біля Коростишева сталася ДТП, рух транспорту на трасі Київ-Чоп у Житомирському районі ускладнений

2 February 2026, 09:47

На трасі біля Коростишева у Житомирському районі сталася ДТП з потерпілими. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди рух транспорту ускладнений.

Про це 2 лютого повідомила патрульна поліція Житомирської області.

«До уваги водіїв Житомирська область. На 118 км автодороги М-06 Київ — Чоп, поблизу міста Коростишів, відбулась дорожньо-транспортна пригода, попередньо, з потерпілими. Рух частково ускладнений в напрямку Києва: здійснюється крайньою лівою смугою. Обставини події встановлюються. Шановні учасники дорожнього руху, з розумінням поставтесь до тимчасових незручностей, завчасно плануйте свої маршрути, враховуючи обмеження. Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, увечері 27 січня біля села Козак Житомирського району сталися дві дорожньо-транспортні пригоди. В одній з ДТП постраждали люди.

Як повідомляв Житомир.info, 26 січня 2026 року на трасі у селі Іванівка автобус на смерть збив 60-річного чоловіка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДТП Коростишів рух транспорту патрульний ускладнений рух траса Київ-Чоп  
Матеріали по темі