Події

Хотів винести товару на майже 34 тис. грн: у селі Житомирської області чоловік вночі намагався обікрасти магазин розливного пива

10 серпня 2026, 16:53

Чоловік намагався обікрасти магазин у Гришківцях на понад 33 тисячі гривень.

Про це 10 серпня повідомила пресслужба Бердичівської окружної прокуратури.

«Бердичівською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом замаху на крадіжку майна з магазину у селі Гришківці Бердичівського району. За даними слідства, у нічний час 07 серпня 2026 року чоловік пошкодив двері магазину «BeerDos» (ред. магазин розливного пива) по вул. Житомирській у селі Гришківці та проник до приміщення. Перебуваючи всередині магазину, він почав збирати майно, яке планував винести. Загальна вартість товару, який, за даними слідства, він намагався викрасти, становить понад 33,7 тисячі гривень. Крім того, чоловік мав намір заволодіти грошовими коштами в сумі 1 410 гривень», - йдеться у повідомленні.

Втім, довести задумане до кінця йому не вдалося. Під час перебування у приміщенні магазину спрацювала сигналізація. Працівники служби охорони оперативно прибули на місце та припинили протиправні дії.

За вказаним фактом чоловіку повідомлено про підозру у незакінченому замаху на таємне викрадення чужого майна (крадіжку), поєднаному з проникненням в інше приміщення та вчиненому в умовах воєнного стану, тобто у кримінальному правопорушенні, передбаченому ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 185 КК України.

08 серпня 2026 року за клопотанням прокурора Бердичівської окружної прокуратури суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Досудове розслідування триває. Бердичівська окружна прокуратура забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні та вживає передбачених законом заходів для встановлення всіх обставин події.

Нагадаємо, на початку серпня вирок отримала жителька Коростенського району, яка вкрала зі студії краси у Коростені жіночу сумочку, у якій було 24 тис. гривень.

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2026 року поліцейські завершили розслідування щодо 30-річного жителя Житомирського району, який у березні у селі Левкове та селищі Новогуйвинське вкрав з крамниць цигарки і телефон однієї з продавчинь. Сума збитків сягнула майже 50 тис. гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: крадіжка пиво Гришківці прокуратура підозра магазин 
Матеріали по темі