На Житомирщині поліція працює на місці зіткнення маршрутного автобуса та легковика. Дорожньо-транспортна пригода сталася 25 серпня близько 14:30 на 90 км автодороги Київ – Чоп, поблизу села Царівка Коростишівської громади. Станом на 17:00 відомо про сімох травмованих внаслідок зіткнення транспортних засобів: водія легковика та шістьох пасажирів автобуса.
Про це 25 серпня повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.
«Попередньо встановлено, що водій автомобіля Chevrolet Aveo, рухаючись у напрямку Києва, зіткнувся з попутним маршрутним автобусом Volkswagen LT сполученням «Луцьк – Київ». Унаслідок зіткнення пасажирський транспортний засіб перекинувся. Травмованих доставлено до Житомирської обласної лікарні для надання допомоги», - йдеться в повідомленні.
Нині на місці події працюють слідчо-оперативна група відділу поліції №1 (м. Коростишів) Житомирського РУП №2 та відділ розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП області. Триває з’ясування причин та обставин події.
«До уваги водіїв! Рух транспорту в напрямку Києва перекрито. Патрульні поліцейські організували реверсивний рух та забезпечують безпеку дорожнього руху», - наголосили правоохоронці.
Нагадаємо, 25 серпня на 90 км автодороги Київ-Чоп біля села Царівка 25 серпня сталася ДТП за участю маршрутки.




















