Події

В Житомире хозяин огорода «проучил» мальчишку металлическим прутом по голове. Врачи прогнозов не дают

19 серпня 2008, 10:00

Щоліта органами внутрішніх справ України проводиться оперативно-профілактична операція „Літо. Зрозуміло, що це зумовлено періодом канікул, коли значна кількість дітей залишається без належного нагляду дорослих. На жаль, така свобода інколи призводить до гірких наслідків.

Так сталось і минулого тижня. Тоді до Богунського райвідділу міліції м. Житомира надійшло повідомлення, що до лікарні потрапив 12-річний Віталій із важкою черепно-мозковою травмою.

Як повідомила Житомир.info Наталія Чугунська, помічник начальника Богунського РВ УМВС розповідаючи про обставини події, хлопчина повідомив, що травму йому наніс одноліток, з яким він рибалив. Працівникам кримінальної міліції в справах дітей довелось докласти чимало зусиль, щоб за описом потерпілого розшукати підлітка. Однак, вони встановили, що хлопець ніякого відношення до травми Віталій не має - останній з якихось причин приховує справжні обставини свого поранення.

Зрештою оперативники таки знайшли з хлопцем спільну мову. Ось тоді він і розповів, що після рибалки разом з товаришем вони проходили повз приватні городи і заради цікавості вирішили зайти на один з них. У цей час там з’явився господар, який неподалік лагодив огорожу. Помітивши, що непрохані гості цікавляться його городиною, чоловік кинув у них металевим стержнем. Зірвиголови чимдуж дременули звідти, і тільки вдома школяреві стало недобре та довелось викликати „швидку допомогу”. Віталія прооперували, лікарі поки що утримуються від подальших прогнозів, адже у хлопця ушкоджено мозок.

Свої початкові покази підліток пояснив тим, що не хотів засмучувати маму, яку дуже любить. Для його родини це не перша біда – нещодавно вони поховали брата, потім важко захворіла сестра, а тепер через пустощі потрапив до лікарні й він.

З новими даними працівники міліції розпочали розшукувати чоловіка, який розгнівавшись кинуі у дітей важким металевим предметом. Зрештою підозрюваного вдалось знайти. Спочатку 49-річний житомирянин всіляко відпирався, але згодом зізнався у скоєному. Він пояснив, що не думав, що завдав хлопцеві такої важкої травми, адже той швидко втік.

Ось так надлишок свободи привів підлітка до лікарняного ліжка. Підозрюваний же найближчим часом відчує її нестачу - за свої дії може отримати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років. 

 Житомир.info

Матеріали по темі