Економіка

Житомир рапортує про ріст

27 April 2007, 12:10

У Житомирі впродовж 1-го кварталу 2007 року обсяги виробництва деревини і виробів з неї зросли майже вдвічі, у добувній промисловості – у півтора рази.

Про це повідомляють у департаменті економічного розвитку міської ради.
Відповідно до отриманої інформації, за вказаний період на 26,3% та на 32,2% перевищено обсяги випуску продукції у хімічній та нафтохімічній промисловості та виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, на 2,3% і 4,8% - відповідно у металургії та виробництві харчових продуктів і напоїв.
Упродовж першого кварталу промисловими підприємствами міста збільшено випуск продукції на 6,4% у порівняні з відповідним періодом 2006 року (по промисловості області – 9,2%).
Водночас майже наполовину скоротили випуск продукції підприємства з виробництва та розподілення електроенергії, на 12,2% - легкої промисловості, на 11,4% - целюлозно-паперового виробництва, на 7,7% - машинобудування.
Як повідомляють у департаменті, підприємствами міста у звітному періоді реалізовано промислової продукції на 301,5 млн. грн., або третину її обласного обсягу. Більше половини реалізованої продукції припадає на харчову промисловість.
Крім того, у Житомирі за вказаний період зросли експортні поставки товарів на 38,3%, імпортні – в 1,8 рази. Найбільші обсяги експортних поставок підприємства міста здійснили до Італії – 43,7%, Німеччини – 5,5%, Російської Федерації – 9,9%, Казахстану – 5,9%.
Джерело: прес-служба Житомирської міської ради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі