Події

Киевляне положили глаз на полсотни гектаров в Житомирской области. Прокуратура подала в суд

30 серпня 2008, 11:47

Гендлювали землею, як циган кіньми, - таке своєрідне, досить вільне від вимог чинного законодавства поводження із землею дозволило собі приватне підприємство «Страйк Вейв», що у Київській області.

Як повідомила начальник відділу прокуратури Житомирської області Роксолана Гребенюк, під час перевірки додержання вимог земельного законодавства підприємством, було встановлено низку порушень законодавчих актів, - повідомляє прес-служба прокуратури області.

Зокрема, підприємство, на підставі умисно спланованих дій щодо купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення, залучивши до справи ще одну приватну особу, з якою  потім через Корольовський районний суд розірвало договір комісії, водночас встановивши собі право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 53,6974 га, яка розташована  на території Топорищенської сільської ради Володарсько-Волинського району. Такими незаконними діями було змінено цільове призначення придбаних земель: переведення землі із ведення товарного  сільськогосподарського виробництва у категорію землі для ведення підсобного сільського господарства та знехтувано  встановленим державою мораторієм на заборону придбання земель сільськогосподарського призначення.

Наразі прокуратурою Житомирської області до апеляційного суду Житомирської області внесено апеляційну скаргу про скасування рішення Корольовського районного суду і здійснення використання земельної ділянки у правовому полі.

Житомир.info

Матеріали по темі