Події

В Житомирской области за место на рынке требовали "«штуку баксов». Не многовато ли?

8 вересня 2008, 10:03

Працівниками управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС під час проведення оперативно-розшукових заходів затримано заступника директора одного з кооперативних ринків підприємства обласної споживспілки, який, будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, вимагав та отримував хабарі від приватних підприємців за укладання договорів оренди торгівельних місць на ринку. На даний час загальна сума отриманих хабарів складає 10 тисяч гривень.

2 вересня службовець був затриманий „на гарячому” під час отримання хабара в сумі 5 тисяч гривень від приватного підприємця за укладання договору оренди торгівельного місця на ринку. Перед цим посадовець попереджав підприємця, що у разі відмови надати йому замовлену суму, він надасть торгове місце іншій особі.

Речові докази у вигляді 5 тисяч гривень, отриманих в якості хабара, а також документи, що підтверджують злочинну діяльність посадовця, вилучені, про це Житомир.info повідомила прес-служба ВЗГ УМВС України в Житомирській області

Наразі правоохоронцями встановлено ще один факт вимагання та отримання у серпні п.р. заступником директора ринку хабара в розмірі 5 тисяч гривень від іншого приватного підприємця за аналогічні дії.

За словами начальника УБОЗ УМВС України в Житомирській області, Едуарда Федосова, 4 вересня відносно вказаної службової особи прокуратурою порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 (Одержання хабара у великому розмірі) КК України. Українським законодавством за вчинення подібних дій передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

На даний час працівниками УБОЗ УМВС здійснюється комплекс заходів щодо встановлення інших фактів хабарництва з боку заступника директора ринку. 

Житомир.info

Матеріали по темі